Posted by admin | December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – od niewielkich działalności lekarskich, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i sprzęt, jakie używane muszą być w codziennej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze każdej specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Polecamy
Sklep Medyczny Cezal

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu medycznych specjalności, jakie zawierają nie tylko produkty tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny zaopatruje także laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z firm, których towary można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Kima i Poch.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także gabinety fizjoterapii proponując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Z innej strony materiały i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to aż 8 000 towarów skierowanych do dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych firm, do których należy między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty polskie, producenci następujących marek na przykład Zhermapol lub Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i cementy; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.